Digitální svatba

Stejně jako do všech oblastí života, i do průběhu svatebních příprav a svatby samotné čím dál více zasahují moderní technologie. Využijte je ve svůj prospěch. Získejte díky nim nejen všechny potřebné informace a kontakty, ale také rozšiřte možnosti sdílení společných zážitků. Chcete, aby se vaši hosté bavili? Zapojte je aktivně do programu. Podívejte se na průběh svatebního dne jejich očima. 

Přečíst

mockup
mockup

Svatba pohledem hostů

Smích, zábava, dobrá nálada – přesně tak si jistě představuje svůj svatební den většina snoubenců. Všichni chtějí, aby se hosté na svatbě bavili, zábava má být přirozenou součástí programu, ale v průběhu každého svatebního dne se objeví časové bubliny, kdy by se hosté mohli nudit. Vy nebo vámi pověřená osoba by měla mít připravené aktivity, které zkrátí čekání, ale nebudou hosty nutit do činností, které by je nutili vystoupit z jejich k...

Přečíst

Svatební momentky hrou

Neopakovatelné chvíle, nepopsatelné pocity. Takový je svatební den. Den, kdy se vlastně skoro nic nezmění a přitom je tak jiný.
Žádnou jinou životní událost nelze se svatbou srovnat. Nic nevyžaduje tak časově i finančně náročné přípravy. Pár dnů po svatbě si budete schopni vybavit průběh svatebního dne takřka minutu po minutě, ale časem svatební euforie odezní a vám zůstanou jen vzpomínky ve fotkách nebo videu. Jak získat víc?

Přečíst

mockup

Jak TvýmaOčima funguje?
Koukněte na animované video, kde je vše vysvětleno.

Nezávazně vyzkoušejte

Vytvořte si vlastní účet a vše si vyzkoušejte. Po registraci vám dorazí email s přístupovými údaji.
Your message has been sent successfully.
There was a problem validating the form please check!

NÁZEV AKCE: (*)

VÁŠ E-MAIL: (*)

SLEVOVÝ KÓD: