Svatební momentky hrou

Neopakovatelné chvíle, nepopsatelné pocity. Takový je svatební den. Den, kdy se vlastně skoro nic nezmění a přitom je tak jiný.
Žádnou jinou životní událost nelze se svatbou srovnat. Nic nevyžaduje tak časově i finančně náročné přípravy. Pár dnů po svatbě si budete schopni vybavit průběh svatebního dne takřka minutu po minutě, ale časem svatební euforie odezní a vám zůstanou jen vzpomínky ve fotkách nebo videu. Jak získat víc? Jak mít větší množství autentických fotografií? Můžete mít fotokoutek s Instaxem a knihu hostů, kam vám fotografie i se vzkazem vlepí, ale budou to přirozené fotky nebo jen další pózy, kterých budete mít dost mezi snímky od profesionálního fotografa?

Nezapomínejte, že svatební den nemá žádný přesně daná pravidla, která je potřeba dodržovat. Naopak, máte naprostou volnost a je jen na vás, zda se inspirujete tradičními svatebními zvyky nebo své hosty překvapíte něčím zcela novým, co odpovídá požadavkům moderní doby, ale přesto dokáže být atraktivní pro všechny věkové skupiny.

Zachytit jedinečnou sílu okamžiku a vyfotit momentku, která sice nebude úplně ostrá a správně barevně vyvážená, ale pro vás to bude ta nejdokonalejší fotka, může kdokoliv. Zkrátka, být ve správnou chvíli, na správném místě, to je to, co má během svatby nesmírně důležitou roli. Chcete si při prohlížení svatebního alba říct – bylo to pěkné, nebo chcete, aby ve vás fotografie oživily pocity, které jste prožívali během těch pár hodin? Technicky není možné, aby jeden člověk byl všudypřítomný.  Přitom je na každé svatbě spousta osob, díky nimž se neoficiální svatební fotografie dostanou do světa pár minut po vyslovení společného „Ano“, ale k novomanželům, pro které by mohly mít největší hodnotu, se často nedostanou.  Proč toho tedy nevyužít a nesdílet zajímavé momentky ihned na místě?

Potřebujete vykrýt hluchá místa před obřadem?  Ukažte fotky z příprav v reálném čase. Nechte hosty nahlédnout do zákulisí svatby. Podělte se o momentky, které vidíte jen vy, svýma očima. Společně vytvoříme to největší svatební album plné radosti a lásky, ve kterém nebude chybět žádný klíčový moment svatebního dne. My vám poskytneme prostor, vy jej naplníte a už v průběhu svatby se můžete bavit při prohlížení záběrů, které je možné doplnit vtipnými popisky nebo důležitými informacemi. 

Do této svatební hry se mohou zapojit i ti největší introverti a kdo ví, možná v sobě objeví skrytý potenciál. Zkuste se oprostit od zažitých svatebních rituálů, buďte kreativní, udělejte si svatbu po svém. Sdílení fotografií se stalo součásti našeho každodenního života. Pojďme s dobou a zapojme moderní technologie také do svatebního dne. Poznejte, jak vypadá svatba očima vašich hostů.

 

 

Zpět na web Registrovat
mockup

Ke svatbě je dobré vědět...

Digitální svatba

Stejně jako do všech oblastí života, i do průběhu svatebních příprav a svatby samotné čím dál více zasahují moderní technologie. Využijte je ve svůj prospěch. Získejte díky nim nejen všechny potřebné informace a kontakty, ale také rozšiřte možnosti sdílení společných zážitků. Chcete, aby se vaši hosté bavili? Zapojte je aktivně do programu. Podívejte se na průběh svatebního dne jejich očima. 

Přečíst

Svatba pohledem hostů

Smích, zábava, dobrá nálada – přesně tak si jistě představuje svůj svatební den většina snoubenců. Všichni chtějí, aby se hosté na svatbě bavili, zábava má být přirozenou součástí programu, ale v průběhu každého svatebního dne se objeví časové bubliny, kdy by se hosté mohli nudit. Vy nebo vámi pověřená osoba by měla mít připravené aktivity, které zkrátí čekání, ale nebudou hosty nutit do činností, které by je nutili vystoupit z jejich k...

Přečíst

Svatební momentky hrou

Neopakovatelné chvíle, nepopsatelné pocity. Takový je svatební den. Den, kdy se vlastně skoro nic nezmění a přitom je tak jiný.
Žádnou jinou životní událost nelze se svatbou srovnat. Nic nevyžaduje tak časově i finančně náročné přípravy. Pár dnů po svatbě si budete schopni vybavit průběh svatebního dne takřka minutu po minutě, ale časem svatební euforie odezní a vám zůstanou jen vzpomínky ve fotkách nebo videu. Jak získat víc?

Přečíst

Jak TvýmaOčima funguje?
Koukněte na animované video, kde je vše vysvětleno.

Nezávazně vyzkoušejte

Vytvořte si vlastní účet a vše si vyzkoušejte. Po registraci vám dorazí email s přístupovými údaji.
Your message has been sent successfully.
There was a problem validating the form please check!

NÁZEV AKCE: (*)

VÁŠ E-MAIL: (*)

SLEVOVÝ KÓD: