Svatba pohledem hostů

Smích, zábava, dobrá nálada – přesně tak si jistě představuje svůj svatební den většina snoubenců. Všichni chtějí, aby se hosté na svatbě bavili, zábava má být přirozenou součástí programu, ale v průběhu každého svatebního dne se objeví časové bubliny, kdy by se hosté mohli nudit. Vy nebo vámi pověřená osoba by měla mít připravené aktivity, které zkrátí čekání, ale nebudou hosty nutit do činností, které by je nutili vystoupit z jejich komfortní zóny. Svatbu si mají užít nejen ženich s nevěstou, ale také svatebčané.

Nejčastěji je hosty potřeba zabavit v době focení novomanželů. Při sestavování programu je potřeba zohlednit složení svatebních hostů. Pokud je vaše svatba spíše rodinné setkání s řadou tetiček a babiček, pak se nejvíce zavděčíte tradičními svatebními zvyky. Jestliže však bude vaše svatba spíše velká party s kamarády, pak budete muset být kreativní. Budete potřebovat něco, co hosty zaujme, něco, s čím se během svatební sezóny nesetkají na každé druhé svatbě. Dejte jim tedy šanci být součástí vaší svatby.

Nejobvyklejší formou jak zabavit hosty v průběhu celého svatebního dne jsou fotografie. Ať už promítání fotografií z dětství snoubenců, které raději měly zůstat v rodinných archivech nebo fotografie zachycující jejich dosavadní společnou cestu, které budou rozvěšené v prostoru. Někteří hosté se u fotografií zastaví, zavzpomínají, ale po čase si jich většina hostů přestane všímat a zábava se promění v pouhou dekoraci. Zkuste se oprostit od zažitých svatebních rituálů, buďte kreativní, udělejte si svatbu po svém. Sdílení fotografií se stalo součásti našich každodenních životů. Pojďte s dobou a zapojte moderní technologie také do vašeho svatebního dne.

Nechte vaše hosty, aby se stali tvůrci svatebního programu a zároveň vám vytvořili svatební album, které sice nebude tak kvalitní, jako od profesionálního fotografa, ale možná se k němu budete vracet častěji, protože bude zachycovat autentickou atmosféru. Poznejte, jak vypadá svatba z jejich pohledu. Potřebujete hosty zabavit už před obřadem a zároveň je chcete navnadit? Ukažte jim fotky z příprav v reálném čase. Nechte je nahlédnout do zákulisí svatby. Pořizujte fotografie a ihned je ukazujte. Okamžité fotografie zachycují spontánní okamžiky, které vidíš jen ty, tvýma očima. Poděl se o ně. Vyfoť a sdílej.

Zpět na web Registrovat
mockup

Ke svatbě je dobré vědět...

Digitální svatba

Stejně jako do všech oblastí života, i do průběhu svatebních příprav a svatby samotné čím dál více zasahují moderní technologie. Využijte je ve svůj prospěch. Získejte díky nim nejen všechny potřebné informace a kontakty, ale také rozšiřte možnosti sdílení společných zážitků. Chcete, aby se vaši hosté bavili? Zapojte je aktivně do programu. Podívejte se na průběh svatebního dne jejich očima. 

Přečíst

Svatba pohledem hostů

Smích, zábava, dobrá nálada – přesně tak si jistě představuje svůj svatební den většina snoubenců. Všichni chtějí, aby se hosté na svatbě bavili, zábava má být přirozenou součástí programu, ale v průběhu každého svatebního dne se objeví časové bubliny, kdy by se hosté mohli nudit. Vy nebo vámi pověřená osoba by měla mít připravené aktivity, které zkrátí čekání, ale nebudou hosty nutit do činností, které by je nutili vystoupit z jejich k...

Přečíst

Svatební momentky hrou

Neopakovatelné chvíle, nepopsatelné pocity. Takový je svatební den. Den, kdy se vlastně skoro nic nezmění a přitom je tak jiný.
Žádnou jinou životní událost nelze se svatbou srovnat. Nic nevyžaduje tak časově i finančně náročné přípravy. Pár dnů po svatbě si budete schopni vybavit průběh svatebního dne takřka minutu po minutě, ale časem svatební euforie odezní a vám zůstanou jen vzpomínky ve fotkách nebo videu. Jak získat víc?

Přečíst

Jak TvýmaOčima funguje?
Koukněte na animované video, kde je vše vysvětleno.

Nezávazně vyzkoušejte

Vytvořte si vlastní účet a vše si vyzkoušejte. Po registraci vám dorazí email s přístupovými údaji.
Your message has been sent successfully.
There was a problem validating the form please check!

NÁZEV AKCE: (*)

VÁŠ E-MAIL: (*)

SLEVOVÝ KÓD: