Digitální svatba

Svatební den – pro řadu dívek těch nejočekávanějších 24 hodin jejich života. Den, který se skládá z řady detailů, které do sebe musí dokonale zapadnout. Zároveň je to také vyvrcholení dlouhých příprav a plánů. Jak si celý proces ulehčit a na nic nezapomenout? Jak nebýt zbytečně ve stresu a užívat si svatební přípravy? Zapojte moderní technologie.

Nebudeme si nic nalhávat, moderní technologie jsou součástí našich životů. Zvykli jsme si být neustále on-line, na dotazy dostáváme odpovědi do několika minut, místo osobních schůzek dáváme přednost videohovorům. Technologie mají stále větší vliv na způsob našeho života i myšlení. Jestliže i vy patříte k těm, pro které znamená používání technologií výrazné usnadnění běžných činností, pak je zapojte také do vašich svatebních příprav.

K největším pomocníkům patří již řadu let svatební weby. Pokud nechcete opakovaně odpovídat na otázky týkající se místa a času obřadu, hostiny, dopravy, ubytování a dalších svatebních nezbytností, pořiďte si svatební web. Jeho prostřednictvím můžete být v kontaktu se svatebčany. Svatební web výrazně usnadňuje komunikaci mezi snoubenci a hosty, zároveň je místem, kam se po svatbě hosté často vrací, protože netrpělivě očekávají svatební fotografie. Jenže profesionální zpracování svatebního dne trvá fotografům mnohdy řadu týdnů a přitom většina svatebních hostů má pořízené soukromé fotografie, ke kterým se však novomanželé ani nedostanou. Často právě tyto náhodně vytvořené snímky zachycují pravou, nefalšovanou svatební atmosféru. To jsou záběry, při jejichž prohlížení si novomanželé řeknou, že veškeré vynaložené úsilí do příprav mělo smysl, protože se hosté dobře bavili. Právě proto je tu Tvýma očima. Nemusíte čekat měsíce.

Společně vytvoříme to největší svatební album plné radosti a lásky, ve kterém nebude chybět žádný klíčový moment svatebního dne. My vám poskytneme prostor, vy jej naplníte a už v průběhu svatby se můžete bavit při prohlížení momentek, které mohou doplnit také vtipné texty. Nezapomínejte však, že snoubenci chtějí prožít svůj svatební den s vámi, ne s vašimi mobily. Vychutnejte si jedinečné, neopakovatelné okamžiky naživo a respektujte práci profesionálního fotografa, jehož oku nic důležitého neunikne.

Zpět na web Registrovat
mockup

Ke svatbě je dobré vědět...

Digitální svatba

Stejně jako do všech oblastí života, i do průběhu svatebních příprav a svatby samotné čím dál více zasahují moderní technologie. Využijte je ve svůj prospěch. Získejte díky nim nejen všechny potřebné informace a kontakty, ale také rozšiřte možnosti sdílení společných zážitků. Chcete, aby se vaši hosté bavili? Zapojte je aktivně do programu. Podívejte se na průběh svatebního dne jejich očima. 

Přečíst

Svatba pohledem hostů

Smích, zábava, dobrá nálada – přesně tak si jistě představuje svůj svatební den většina snoubenců. Všichni chtějí, aby se hosté na svatbě bavili, zábava má být přirozenou součástí programu, ale v průběhu každého svatebního dne se objeví časové bubliny, kdy by se hosté mohli nudit. Vy nebo vámi pověřená osoba by měla mít připravené aktivity, které zkrátí čekání, ale nebudou hosty nutit do činností, které by je nutili vystoupit z jejich k...

Přečíst

Svatební momentky hrou

Neopakovatelné chvíle, nepopsatelné pocity. Takový je svatební den. Den, kdy se vlastně skoro nic nezmění a přitom je tak jiný.
Žádnou jinou životní událost nelze se svatbou srovnat. Nic nevyžaduje tak časově i finančně náročné přípravy. Pár dnů po svatbě si budete schopni vybavit průběh svatebního dne takřka minutu po minutě, ale časem svatební euforie odezní a vám zůstanou jen vzpomínky ve fotkách nebo videu. Jak získat víc?

Přečíst

Jak TvýmaOčima funguje?
Koukněte na animované video, kde je vše vysvětleno.

Nezávazně vyzkoušejte

Vytvořte si vlastní účet a vše si vyzkoušejte. Po registraci vám dorazí email s přístupovými údaji.
Your message has been sent successfully.
There was a problem validating the form please check!

NÁZEV AKCE: (*)

VÁŠ E-MAIL: (*)

SLEVOVÝ KÓD: